Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mbipeshë por seksi, kjo është modelja obeze

tess-holidayTess Holliday është një modele e suksesshme të cilën kilet e tepërta nuk e kanë penguar që të realizojë ëndrrën e saj.
Tess Munster (emri i saj i vërtetë) është e para modele që nënshkruan një kontratë me një shtëpi të famshme modelingu.

Në profilet e saj në rrjetet sociale, 29-vjeçarja thotë se dëshiron që femrat t’i gëzohen trupit të tyre, pavarësisht formave dhe peshës që kanë.

“E ndoqëm në rrjetet sociale dhe pamë që kishte më shumë fansa se shumë prej modeleve tona. Ajo është shumë e rëndësishme për ne dhe për shumë femra të tjera”, thonë menaxherët e agjencisë së modës “MiLK”.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet