Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mamaja që ruan formën super-seksi pak muaj pasi lindi fëmijën

mamaja-seksi155Bukuroshja lindi fëmijën e saj vetëm pak muaj më parë, në korrik, por menjëherë ka fituar format perfekte fizike.
Billie Faiers është fotografuar në plazh dhe duket në gjendje për t’u pasur zili.
Faiers ishte në plazh me vogëlushen e saj Nelly dhe partnerin Greg ku ra në sy për format e saj fizike që dukej sikur nuk kishte lindur kurrë.Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet