Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kritikohet ashpër Xherdan Shaqiri, gazetari e quan rezervist

Xherdan-Shaqiri-287x200Edhe pse luajti pak më shumë se gjysmë orë kundër Torinos, Xherdan Shaqiri është kritikuar tejet shumë nga mediat italiane.

Më së tepermi beri kritika për Xherdanin dhe përforcimin tjetër të Interit, Lukas Podolski ishte analisti  i ‘Giornale’, Riccardo Signori.

Sipas këtij të fundit, Interi tani e ka kuptuar se Shaqiri nuk është për më tepër se rezervist.

“Interi u ka dhënë shtëpi Shaqirit e Podolskit, por tani e ka kuptuar pse ata qëndruan në bankën rezervë atje”, shkroi Signori, i cili po pret më shumë impakt nga kjo dyshe.

Një kritikë e tillë është e ashpër veҫmas për Xherdanin, i cili dhuroi një paraqitje fantastike kundër Sampdorias.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Daniel says

    Perse e le Gjermanine Shaqo ???????

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet