Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kreu i policisë së Kosovës: 56 efektiva u plagosën nga protesta


Drejtori i Policisë se Kosoves, Shpend Maxhuni konfirmoi se 56 policë janë të lënduar, dy prej tyre më rëndë.
Maxhuni konfirmoi se në protestë janë përdorur edhe plumba gome por sipas tij intervenimi i Policisë ishte në proporcion me eskalimin e situatës.

Ndërsa ushtruesi i detyrës së kryeprokurorit të Shtetit Sylë Hoxha tha se të gjithë ata që kanë shkelur rendin dhe ligjin do të ndiqen penalisht pa përjashtuar askënd.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. blerim says

    o rro ty qe po fol mas pari per policihh se jeni boh me jav rro me juh shtih dheh per gjalli doni me shit kosoven poli koroptum hajna laper a dhunuss qa sjeni ka boni qa po menoni bre nana ku e keni e kush ju dhah ligj se dui pse spo nana me ju gjuh kallash se po ta thah besen skishit boh keshtu e shit kosoven e policin e pse shkoni me kap thaqin jan lodh polli o hajna e ju tu vidh tatime tu bajt drog policia ju marovt zoti pse shkon me hiq thaqin po popllin luft e lat popullin vet mas luft jav merni partet i plaqkitin tash doni me shit edhe kosoven o laper ju marof zoti se skeni fehh ju a moral ska polic ne kosov ka hajna laper ju maroft zoti shkoni rreni popullin per qkah me shtih shkaun ne qeverihh e tani populli fajtorr e rro a doni me shit koson me stih a po jeni met pa pare tu lujt bigjozz e

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet