Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo është fotografia më e famshme në historinë e Facebook

foto-fbbKjo fotografi ishte postuar në Facebook dje pasdite nga Katherine Burkhart, një konsulent marketingu nga Nju Jorku e cila bënë fotografi dhe projekte arti gjatë kohës së saj të lirë.
Vetëm një orë pasi që u postua, fotografia bëri 4 milion pëlqime dhe 2.5 milionë shpërndarje.

Deri në fund të ditës, kjo fotografi arriti të mbledhë 970 milion pëlqime dhe 273 milionë shpërndarje, duke u bërë kështu fotografia më e shpërndarë dhe më e pëlqyer në historinë e Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet