Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I digjet makina Fjolla Morinës (Foto)

fjollaNë rrugën “Shaban Polluzha” të kryeqytetit, sot në orët e hershme të mëngjesit është djegur një makinë e tipit BMW.

Veç dëmeve materiale, mësohet se nuk ka pasur të lënduar në këtë rast.

Sipas burimeve jozyrtare, merret vesh se makina e djegur është e këngëtares, Fjolla Morina.

Sipas dëshmitarëve, mësohet se Fjolla i ka thënë policisë se “e di kush e ma ka djegur makinën”, pasi sipas saj, ajo është kërcënuar më parë nga një person.

Në vend të ngjarjes ka dalë Policia e Kosovës e cila është duke mbledhur të dhëna në lidhje me rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet