Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Haradinaj: Populli s`do të ndalet, vazhdojnë protestat

haradinaj-protestaLideri i AAK, Ramush Haradinaj ka thënë se policia nuk mund t’i zhbëjë problemet e krijuara nga Mustafa-Thaçi.

“Policia nuk i zhbënë problemet e krijuara nga Mustafa-Thaçi”, ka thene kreu i AAK.

“Sado që Policia e Kosovës ka për detyrë të vihet në mbrojtje të rendit dhe ligjit, ajo nuk mund t’i zhbëjë problemet e akumuluara të koalicionit qeverisës LDK – PDK.
Ato duhet të zgjidhen nga ata që na sollën në këtë gjendje. Populli nuk do të ndalet së protestuari deri në përmbushjen e plotë të kërkesave të drejta qytetare!”, ka shkruar Haradinaj në Facebook.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. 01 says

    Ramushi Albini dhe Fatmir Limaj jane politikan te deshtuar e permes dhunes po deshirone me ardhe ne pushtet turp ,Ramushe me 8% nuke qeveriset vendi harroje ,PDK dhe LDK i kane mbeshtetjen e popllit ,pore ju i kini gjetur do hulligata e po i sulmoni policin pronat publike edhe ato private turp.Nuke merret pushteti me protesta pore me vota e ju kurre sken me mujte me marre me kite budallakit tuja .

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet