Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gwyneth Paltrow guxon të zhvishet

Më parë u mor vesh se ajo la alkolin e më pas edhe kafenë e sheqesin. Është në një dietë të fortë fizike dhe ka dashur ndoshta të tregojë rezultatet. Bëhet fjalë për Gwyneth Paltrow e cila ka gjetur rastin të shfaqet në bikini në breg të detit në Meksiko. Është në formë të mirë dhe duket se dieta po i funksionon siç duhet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet