Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjuriç anulon vizitën në Prizren

gjuricËshtë anuluar vizita e paralajmëruar në Prizren e shefit të zyrës së ashtuquajtur për Kosovën, Marko Gjuriç.

Akoma nuk dihen arsyet e mos shkuarjes së tij në Prizren.

Përmes një njoftimi nga zyra e tij ai kishte bërë të ditur se do ta vizitonte sot Prizrenin ku do shoqërohej edhe nga zëvendëskryeministri serb ne qeverinë e Kosovës, Branimir Stojanoviq.

Kjo vizitë ishte planifikuar të bëhej për nder të ditës se Savës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet