Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Facebook ndërpritet në gjithë botën për 40 minuta

facebook2015Rrjeti social Facebook ka pësuar sot një ndërprerje masive, duke u bërë i paarritshëm për shumë përdorues në gjithë botën.

Ndërprerja ka zgjatur rreth 40 minuta dhe ka prekur përdoruesit në Shtetet e Bashkuara,

Azi, Evropë dhe Australi.

Shërbimi Instagram i Facebook-ut ka qenë po ashtu jashtë funskionit për kohë të shkurtër.

Facebook ka rreth 1.25 miliard përdorues në gjithë botën, ndërsa Instagram rreth 300 milionë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet