Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çili ndëshkohet nga policia? (Foto)

ciljetaaaKëngëtarja ka postuar në rrjetet sociale një fotografi të realizuar nga makina, derisa jashtë duket një polic duke kontrolluar dokumentet e saj.

Në përshkrimin sipër fotografisë, ajo ka lënë të kuptohet se ka shpëtuar me lehtë dhe se është me fat që polici nuk ia kanë marrë patentën.

A thua çfarë gabimi bëri Çili?!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet