Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Chrissy Teigen poza atraktive, me burrin pranë (Foto)

chrisy-690x388Modeles amerikane, Chrissy Teigen, i pëlqen të publikojë detaje nga jeta e saj intime, të cilat i ndan me fansat nëpër rrjetet sociale.

Kësaj radhe ajo ka pozuar për revistën GQ, për numrin që do të botohet në Ditën e Valentinit, ndërsa asaj i është bashkëngjitur edhe burri John Legend.

Fotografitë janë bërë në lokacione të ndryshme në New York, ndërsa çifti ka treguar anën intime të martesës së tyre.

Një nga pozat atraktive është shtrirja e Teigen mbi tavolinën e një restoranti, e rrethuar me shampanjë, desert dhe kafe.

Edhe pse ajo është ëndërr e shumë meshkujve, Legend tregon përmes fotografive se bukuroshja është “pronë” e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet