Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bilanci i trazirave në Prishtinë, plagosen 14 policë e 12 qytetarë

polici-kosoveTrazirat e ndodhura diten e sotme ne Prishtine shkaktuan rreth 33 të plagosur , 14 policë dhe 12 protestues.

Numri i personave të lënduar po rritet . Këtë e konfirmoi drejtori i Qendrës Emergjente, Basari Lenjani.

Ndërkohë para Radio Kosovës po vazhdon përleshja e protestuesve me Policinë Kosovës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet