Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aktorja super-seksi me fustan të kuq, lë në hije modelet në Paris

aktorja-kate-hudsonAktorja Kate Hudson është prezantuar në “Javën e modës në Paris”, së bashku me mamanë e saj, Goldie Hawn.

Hudson mbante veshur një fustan Versace, i cili ka tërhequr vëmendjen dhe ka bërë të pranishmit të kthejnë kokën.

Edhe pse tërhoqi vëmendjen dhe mban firmën Versace, fustani i Hudson u cilësua si një fustan më shumë i shqepur, se sa i qepur.
Ajo së bashku me mamanë e saj janë fotografuar në shoqërinë e Donatella Versace.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet