Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Adelina ndahet nga i dashuri?

adelina-tahiri2015Fansat e Adelina Tahirit në rrjetet sociale mund të dallojnë lehtësisht “zhdukjen” e fotove që këngëtarja ka ndarë kohë më parë me të dashurin e saj.
Në Facebook dhe Instagram nuk ekzistojnë më foto të “çiftit”. Të dy kanë fshirë fotot që kanë ndarë për miqtë gjatë ditëve të lumtura, duke i dhënë fund lidhjes së tyre.
Ende nuk dihet ende nëse ka ndonjë arsye tjetër që përse të dy sëbashku kanë marrë këtë vendim për heqjen e fotove ku janë shfaqur së bashku.
Rrethanat tregojnë për një ndarje përfundimtare mes tyre pasi Adelina Tahiri ka qenë tepër active gjatë lidhjes që pati me të dashurin e saj duke publikuar vazhdimisht foto të përbashkëta gjatë aktiviteteve dhe udhëtimeve.

adelina-tahiri

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet