Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video e shqiptarit: Cfarë bën Ronaldo kur “The Rock” puthi Irinën


Një video parodi po qarkullon në internet pas ndarjes me Cristiano Ronaldos dhe Irina Shaky.

Dikujt nga trojet tona i është kujtuar që t’ia kushtoj një parodi ndarjes së Cristiano Ronaldos dhe Irina Shayk.
Një shqiptar ia ka kushtuar këngën: ‘Moj tradhtare’ bukuroshes ruse, pas ndarjes nga portugezi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet