Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vega, fituesja e Miss Universe 2015

misssMiss Columbia Paulina Vega është kurorëzuar me titullin Miss Universe 2014.

Vega, 22 vjeçare, ka mahnitur jurinë me bukurinë e saj, talentin dhe inteligjencën derisa të ielën mbrëma e kanë përzgjedhur si vajzën më të bukur të universit, transmeton koha.net.

Ajo ka arritur të mposhtë Miss USA Nia Sanchez, e cila ishte në dyshen finale, në ceremoninë e mbajtur në Miami.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet