Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Suzana Tahiri fton Noizyn në sfidë

suzana11Loja e re e cila është e ngjashme me atë të kovave më akull ka filluar të përhapet në rrjetet sociale të fytyrave publike. “Foton që nuk do ta publikoja kurrë” është emërtimi i kësaj loje që po vazhdon të kthehet në trendin e gjithë botës.

Një të tillë e ka bërë edhe modelja Suzana Tahiri, e cila ka realizuar një foto në shtratin e saj të gjumit të cilën e ka quajtur “shokuese”. E kontaktuar nga “Kosovarja” Suzana ka thënë se e nominon këngëtarin nga Shqipëria, Noizyn./Kosovarja/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet