Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Silva Gunbardhi konfirmon shtatzëninë (Foto)

silvaKëngëtarja vlonjate Silva Gunbardhi dhe i fejuari i saj, Dafi do të bëhen prindër. Lajmin e ka konfirmuar vetë këngëtarja, e ftuar në emisionin “Pasdite” të Rudina Magjistari. Silva dhe Dafi kanë rreth dy vjet që janë bashkë. Ky lajm ka qarkulluar para disa ditësh, duke marrë shkas nga një foto e çiftit në të cilën dukej i rrumbullakosur barku i Silvës. Kosovarjaks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet