Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkodër, gjendet i varur në banesë, shkak depresioni

shkoder_policiaNjë shtetas 44 vjeçar, banues në lagjen “Ahmet Haxhija” në Shkodër, u gjet i vetëvarur mbrëmjen e djeshme në ambientet e ish-banesës së tij.

Drejtoria e Policisë së Rrethit Shkodër informon se ditën e djeshme rreth orës 18.00 është gjetur i vetëvarur me litarë në ish-banesën e tij të vjetër e të pabanuar në lagjen “Ahmet Haxhija” Shkodër, shtetasi A B, 44 vjec.

Nga hetimet paraprake rezulton se viktima nuk ka dëmtime të tjera. Sipas deklarimeve të familjarëve dyshohet se viktima ka pasur probleme depresioni.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet