Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkaku i ndarjes, Ronaldo seks me “miss bum bum” kur ishte i lidhur me Irinën

bum-bum-ronaldoDuket se nuk ka qene tradhtia e Irina Shayk me aktorin Dwight Johnson ajo që e dërgoi ҫiftin në ndarje.

Mediat e huaja kanë pretenduar se kane zbuluar arsyen e ndarjes mes Cristiano Ronaldos dhe bukuroshes ruse, Irina Shayk.

Ndonese u fol për një tradhti të Shayk me aktorin Dwight ‘The Rock’ Johnson, ishte në fakt portugezi ai i cili e tradhtoi rusen.

Couriermail njofton se Ronaldo kreu marrëdhënie seksuale me brazilianen Andressa Urach e njohur si ‘Miss BumBum’ gjatë kohës sa ishte në lidhje me Shayk, citon express.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet