Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rodgers: Balotelli jashtë forme, do qëndrojë në stol

rodgersMario Balotelli nuk është në formë, dhe për këtë arsye ai nuk ka hapësirë në formacionin e Liverpoolit. Lajmin e ka konfirmuar trajneri Brendan Rodgers.

“Mario e di mirë se për të qenë pjesë e skuadrës duhet të jesh i përgatitur. Ai është një lojtar si të tjerët dhe unë e vlerësoj pas çdo ushtrimi”, tha Rodgers, i cili bënë me dije së për të luajtur duhet lojtarët të janë në formën maksimale.

Mario Balotelli në verë nga Milani u transferua në Liverpooli si zëvendësues i Luis Suarez, por ai nuk arriti të dëshmohet të kjo skuadër. Në këtë merkato është folur se ai mund t largohet, por në momentet e fundit Juventusi hoqi dorë nga transferimi i tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet