Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prezantohet makina elektrike me tri rrota

makina3rrotaE-Car 333 është makina më e re elektrike e cila është e prodhuar në Belgjikë dhe pritet të dalë në shitje në fillim të vitit të ardhshëm.

Kjo është një makinë elektrike me tre rrota dhe mendohet të vijë në shumë versione si Coupe, Cabrio dhe Pick-up.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet