Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mesazhi i Lavdrim Muhaxherit në FB: Ende jam gjallë!

lavderimMbrëmë është raportuar për vrasjen e kosovarit Lavdrim Muhaxheri në Siri. Por, dikush në emër të tij apo vetë Lavdrimi ka postuar një fotografi në Facebook, ku shkruan se është gjallë.

Megjithatë edhe në fotografinë e postuar vihet në mëdyshje se a është vetë Lavdrim Muhaxheri.

“Një mesazh të fuqishëm për gjithë ata që thonë se kam vdekur, gabim e kanë përsëri elhamdulilah gjithë mirë jemi prej Allahut. Allahu na forcoftë ju qafirë, lehni si qentë”, shkruan në statusin e tij ‘Lavdrim Muhaxhiri’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet