Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Liverpooli kërkon sulmuesin e Interit

icardiiLiverpooli që po ka probleme të theksuara në repartin e sulmit po synon që në këtë merkato të nënshkruaj me sulmuesin Mauro Icardi.

Mediet në Angli kanë shkruar të dielën se sulmuesi i Interit pëlqehet shumë nga trajneri i Liverpoolit, Brendan Rodgers. Ky i fundit me çdo kusht e dëshiron një sulmues në këtë muaj, pasi Balotelli nuk po arrin të përmbush kërkesat e tij.

Icard nuk është i vetmi lojtar që kërkohet nga “Reds”, pasi i tillë është edhe sulmuesi i PSG-së, Ezequiel Lavezzi.

Interesim për anëtarin e Interit ka shfaqur edhe skuadra e Atletico Madrid, kurse çmimi i 21-vjeçarit që ka kontratë me Interin deri në vitin 2018, është 40 milionë euro.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet