Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo nuk është një Bishë në dëborë, është një super-makinë


Kjo nuk është një egërsirë në dëborë, është një makinë…

Automjeti i stërmadh me fuqi 6×6 e krijuar nga kompania “Makar” është prezantuar më së fundi.

Me anë të një videoje tregohet konstrukti i saj dhe fuqia me të cilën ecën në borë dhe në akull.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet