Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo hajdute duhet të gjejë punë tjetër

Kur e shikoni videon, do të bindeni se kjo hajdute duhet të gjejë punë tjetër. Ajo u fut në argjendari pa maskë, me një gur të madh me të cili thyen xhamat. Por, gjërat nuk i shkojnë mirë që në start, pasi mbetet vetëm në brekë. Në tentimin e dytë guri i bie në këmbë e me të tretin merr disi bizhuteritë. Pastaj thyen me dorë edhe një xham tjetër, por harron se kamerat e kanë xhiruar. Me ndihmën e këtyre pamjeve, ajo është arrestuar. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet