Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja pse nuk rruhej së fundi Leonardo Di Caprio

dicapriooTë shtunën u bë e qartë pse Leonardo DiCaprio kishte gjithë këtë kohë që nuk rruhej duke zgjatur mjekren e tij.

Mjekra e madhe aktorit të famshmëm 40-vjeçar i duhej për xhirimet e filmit të tij të ri me titull ‘The Revenant’, fotot e para të të cilit janë publikuar nga ‘20th Century Fox’.

Filmi me regji të Alejandro González Iñárritu tregon historinë e një burri i cili braktiset nga shokët e tij kur e sulmon një ari dhe pasi mbijeton, nis të hakmerret ndaj atyre që nuk e ndihmuan.

Në këtë film interpretojnë edhe aktorët Tom Hardy, Will Poulter, Domhnall Gleeson dhe Paul Anderson. Filmi do të shfaqet për herë të parë në janar të vitit 2016.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet