Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Irina Shayk më seksi se kurrë në videon e Marc Anthony…


Bukuroshja ruse Irina Shayk ka interpretuar në videonklipin e fundit të këngëtarit Marc Anthony.

Pas ndarjes nga futbollisti Christiano Ronaldo, Irina është shfaqur më provokuese se kurrë dhe diçka të tillë e ka treguar edhe në këtë video të këngëtarit të njohur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet