Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjykata Administrative kthen në polici Erzen Brecanin: Shkarkimi i paligjshëm

erzen-brecaniGjykata e Administrative e Apelit, kthen Erzen Breçanin në strukturat e policisë së shtetit rreth një vit pas shkarkimit të tij.

Sipas gjykatës urdhëri i Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit

për lirimin e Brecanit nga detyra u shfuqizua me vendim te formes se prere, pasi u cilesua i paligjshem.

Sipas gjykatës, Erzen Brecani do te marre edhe te gjitha rrogat qe nga moment i lirimit.

11 drejtorë të tjerë të policisë së qarqeve u liruan brenda tre ditë nëntorin e vitit të kaluar, por për të gjithe ka vendim kthimi në detyrë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. MALSORI says

    te tille kuadrash ka nevoj atdheu

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet