Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendje alarmi në Nju Jork dhe Boston për shkak të stuhisë së dëborës

SHBAE gjithë verilindja e Shteteve të Bashkuara ët Amerikës është në gjendje alarmi për valën e jashëtzakonshme të motit të keq që pritet të pushtojë Nju Jorkun dhe Boston, duke sjellë me vete rreth një metër dëborë, por dhe reshje shiu dhe erëra të forta nga Nju Xhersi në Konektikat.

Kryebashkiaku i Nju Jorkut Bill de Blasio u shpreh se ajo që po vjen pritet të jetë stuhia më e keqe në histori, një gjë që askush nuk e ka parë ndonjëherë.

Por njëkohësisht ai bëri të ditur se cdo gjë është gati për të përballuar më së miri situatën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet