Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

George Clooney s`ka paguar darkën 5 mijë dollarëshe para dasmës

clooneyGeorge Clooney shpenzoi 5000 dollarë për darkën e natës së fundit të beqarisë dhe nuk e pagoi faturën.
Një burim i tha “The Sunday Time”, se një natë përpara se aktori 53-vjeçar të kurorëzonte lidhjen e tij me avokaten Amal Alamuddin në martesë, festoi duke darkuar në një ndër restorantet më të shtrenjta të Venecias.
Ai provoi disa lloje ushqimesh tradicionale. E mira e kësaj ishte se fatura prej 5000 dollarësh nuk u pagua prej aktorit, sepse kështu urdhëroi menaxheri Giovanni Fracassi.
Jo, ai nuk ka paguar për atë darkë, unë nuk dëshiroja që ai të paguante, mësohet të jetë shprehur Fracassi.
Nuk kemi bërë asgjë më shumë se sa do kishim bërë për një mik, ka thënë ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet