Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy shqiptarë sulmohen në Brezovicë

brezovicNë afërsi të restorantit “Woodlen” në Brezovicë, dy viktima meshkuj, shqiptarë, shtetas të Maqedonisë, janë sulmuar dje fizikisht nga persona të panjohur.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman mjekësor në shtëpinë e shëndetit në Shtërpcë e më pas janë transportuar në emergjencën e Ferizajt.

Nuk raportohet për te arrestuar. Policia po heton rastin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet