Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Do të pozoj sërish nudo pas shtatzënisë

kkKim Kardashian po planifikon të pozojë nudo kur të mbetet shtatzënë sërish për herë të dytë. E përfolura Kardashian ka vendosur që në shtatzëninë e dytë të realizojë disa foto nudo, duke treguar barkun e saj. Burime të afërta me 34 – vjeçaren kanë thënë se ajo ka në plan të mos shtojë shumë në peshë me shtatzëninë e rradhës, e kundërta që ndodhi me North, sepse dëshiron që fotot nudo prej shtatzënie të jenë super seksi. Kim shkaktoi një stuhi të madhe me fotosesionin nudo për revistën “Paper” duke shokuar gjithë botën. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet