Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

DiCaprio, më i miri që Rihanna ka pasur

leonardiKëngëtarja seksi, Rihanna nuk e fsheh mrekullimin e vet me partnerin e saj të ri, artistin e famshëm Leonardo Dicaprio.

Kimia ndërmjet tyre është shumë e madhe. Rihannës i pëlqen qëndrimi që Leo ka ndaj jetës, ndërsa qëndrimi relaksues i tij është shumë seksi për të.

Ajo ka thënë se ai është dashnori më i mirë që e ka pasur, ka zbuluar burimi i afërt me “Star magazine”.

Gazeta pohon se te këngëtarja i ka pëlqyer artistit pasi ajo është shumë seksi, e mençur dhe nga pak “e trentë”.

Rihanna dhe Leonardo janë takuar kohë më parë në një mbrëmje në vilën Playboy dhe të gjithë i hetuan se ata “po zienin diçka”.

E kjo aferë dashurie po zgjat tash e disa vjet.

Leonardo e kishte vërejtur këngëtaren në vitin 2009 në një klub në Los Angeles.

Nga viti 2011 ata filluan të dalin bashkërisht nëpër mbrëmje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet