Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ç`është kjo vajzë e bukur në mes të rrugës në Tiranë?

armina-2015Shumëkush që ka qëlluar në rrugët e kryeqytetit gjatë realizimit të këtij seti fotografik mund të jetë habitur, citon lajmifundit.al: Ç`është kjo vajzë e bukur në mes të rrugës në Tiranë?!
Është Armina Mevlani, partnerja e Shkëlzen Berishës, që në mënyrë origjinale ka vendosur të reklamojë produktet e saj…

Armina Mevlani ka pak kohë që ka hapur një biznes të sajin në Tiranë, për veshje.
Me disa prej këtyre produkteve, Armina ka realizuar një set fotografik në rrugët e Tiranës ku duket me të vërtetë simpatike…

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet