Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bleona na përshëndet prej Malibus

bleKëngëtarja Bleona Qerreti si duket ka zgjedhur destinacionin e radhës për pushime. Këngëtarja ka përshëndetur të gjithë fansat e saj nga Malibu derisa ka paralajmëruar se së shpejti do të sjell edhe një hit të ri, shumë seksi. kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Vlora says

    Prape kjo baxhella

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet