Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Anxhelina Hadërgjonaj, set fotografik me Fadil Berishën

anxhAnxhelina Hadërgjonaj ka xhiruar një set fotografik me fotografin e famshëm Fadil Berisha. Anxhelina, vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, ka bërë një postim në llogarinë e Instagram-it, me anë të së cilit falënderon fotografin duke shkruar se ishte nder të punojë me të. Në foton e publikuar ajo shihet në prapaskenë duke xhiruar, e ulur pranë një tavoline dhe kokën e vendosur sipër saj… “Jam e kënaqur që kam punuar më një fotograf të mrekullueshëm si Fadil Berisha.”- shkruan Anxhelina. Gjithashtu bukuroshja ka shtuar se po pret me padurim të shohë të gjitha fotot profesionale pais ka nxjerrë pamjet e para. Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet