Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Akuzat për trukime në Superligë, komisioni i Etikës në FSHF mblidhet të marten

fshf-serbiaDyshimet dhe akuzat për trukim të ndeshjeve në Superligë do të shqyrtohen të martën nga Komisioni i Etikës në Federatën Shqiptare të Futbollit.
Ky komision ka marrë në shqyrtim pamjet filmike në ndeshjeve Flamurtari-Teuta dhe Laçi-Partizani.
Këto dy sfida u shoqëruan me shumë protesta nga tifozët, që kanë para episode të dyshimta në fushën e lojës.
Drejtues të Federetës Shqiptare të Futbollit thanë për ABC Neës se Komisioni i Etikës u thirr me urgjencë, por mbledhja u shty për të martën, pasi njëri prej anëtarëve të këtij komisioni ndodhet jashtë shtetit për arsye personale

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet