Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident tek ish-Këneta, një i vdekur dhe një i plagosur

policia123Një person humbi jetën në Durrës pas një aksidenti automobilistik. Nga të dhënat e policisë lokale mësohet se ngjarja ndodhi në zonën e ish-Kënetës në Durrës dhe viktima S.Latifi ishte pasagjer në një automjet që u përplas me një trajler me drejtues Ardjan Beri. Ky i fundit mbeti gjithashtu i plagosur nga ky aksident.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet