Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë, kapet i kërkuari për vrasje të mbetur në tentativë

polici vloreNjë person i shpallur në kërim për tentativë vrasjeje u arrestua nga Policia e Vlorës.

Sipas burimeve zyrtare njoftohet se shtetasi Fatos Alimuçi u vu në pranga nga strukturat e Policisë Kundër krimit pasi ndaj tij Gjykata e Vlorës kishte nxjerrë urdhër arresti për veprat penale të vrasjes me dashje e mbetur në tentativë ndaj shtetasit me inicialet D.T, banues në Vlorë.

Ndaj tij rëndon gjithashtu edhe akuza e armëmbajtjes pa leje, konfirmoi policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet