Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Video e frikshme, era e fortë trondit avionin gjatë uljes

Asnjë pilot nuk është më i lumtur kur detyrohet të zbresë avionin në raste kur fryn errë. Një video e postuar në “You Tube” tregon se sa i vështirë është mision.

Video tregon disa avionë që janë ulur gjatë erës së fortë. Videot janë regjistruar gjatë ditëve me erë në Birmingham në dhjetor të 2014 dhe janar të 2015.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet