Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Superliga, Laci i hap portën Partizanit

laci-partizaniPartizani arriti të marrë një pikë të rëndësishme në fushën e Laçit, në ndeshjen e Superligës.
Kryeqytetasit ishin në humbje në pjesën e parë, pas golit të shënuar nga Cetkoviç, por mundën të barazonin në fillim të pjesës së dytë.
Autor i golit ishte lojtari i ardhur nga Elbasani, Dorian Bylykbashi.
Skuadra e trajnerit Duro e meritoi barazimin, pasi krijoi shumë raste pasi u ndodh në dizavantazh.
Tashmë, Partizani ka 37 pikë, duke mbetur pas Tiranës, në vendin e tretë të renditjes.

Ndeshja po komentohet se tepermi ne rrjetet sociale ku shume persona qe kane ndjekur takimin thone se Laci ia hapi porten Partizanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet