Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Super seksi Cheyenne Tozi

Nuk ka dyshim se Cheyenne Tozzi ka shtuar ndjeshëm numrin e fansave të saj jo vetëm në rrjetet sociale. Është ky set me fotografi që modelja ka vendosur ta publikojë të shtunën mbrëma dhe në të njëjtën kohë tregon se pse është me fat i dashuri i saj Tyson Mullane që e ka në krah.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet