Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthen automjeti në Prishtinë, s`ka viktima

zjarr-makine15Një makine e tipit Opel Astra është djegur në mes të qendrës së kryeqytetit në Prishtinë, mbrëmjes e së dielës.
Nuk janë bërë të ditura shkaqet e këtij zjarri, derisa Policia e Kosovës ka njoftuar se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga ky aksident.

Reagimi i Policisë së Kosovës dhe i ekipeve të zjarrfikësve ka qenë i shpejt në këtë rast, citon koha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet