Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ronela e quan Gentën pedofile

ronel gentNë një video amatore ku duket këngëtarja Ronela Hajati dhe mikesha e saj Erga shihet vajzat që flasin keq për Genta Ismajlin. Ato e quajnë Gentën të vjetër duke i referuar bashkëpunimit të saj me Ardian Bujupin dhe Ronela përdor fjalën pedofile

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet