Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rihana gati këngën me Kanye West dhe Paul McCartney

rih kanye 2Rihana ka surprizuar fansat të shtunën duke lajmëruar se shumë shpejt do të ketë një produkt të ri muzikor. Bëhet fjalë për një fotografi që e ka ndarë më miqtë në rrjetin social Twitter në të cilën njofton bashkëpunimin me dy legjenda të muzikës, Paul Mçartney dhe Kanye West. 26 me shumë gjasë do të ketë një sukses të shumë dëshiruar pasi të tillë emra nuk zhgënjejnë asnjëherë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet