Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nora Istrefi zhgënjen fansat

nora-fansaKëngëtarja Nora Istrefi duket se i ka zhgënjyer fansat e saj me anë të një fotoje të postuar në Instagram.
Pavarësisht hireve të trupit të saj, në fotografinë që ka postuar Nora, ku shihet vetëm një pjesë e barkut dhe këmbët me gjasa i përkasin dikujt tjetër dhe jo asaj.

Kaq ka mjaftuar që fansat dhe ndjekësit e saj në rrjetin social të mos reshtin së komentuari këtë foto, ku sipas tyre thuhej se fotoja ishte e huazuar. Por gjithashtu ka patur dhe të tjerë që e kanë mbrojtur këngëtaren.
Komentet e shumta të bëra në Instagram rreth fotos degjeneruan madje edhe në zënka mes komentuesish.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet