Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nëna “makineri”, është 32 vjece dhe pret fëmijën e 12-të

nena-makineri“Makina e fëmijëve” Cheryl Prudham është zotuar se nuk do të bashkohet më kurrë me burrin e saj tradhëtar, duke thënë se ai mizorisht u largua nga ajo teksa ajo pret fëmijën e saj të 12-të .

32 -vjeçarja thotë se do të luftojë si një mama e vetme për mirëqenien e fëmijëve, se sa të durojë më shumë zemërthyerje nga Robert.

Ajo pretendon se ai e ka lënë atë për gra të tjera  disa herë, pastaj është kthyer prapa , gjatë gjithë pesë viteve të tyre së bashku . Cheryl ka thënë “Ai ka qenë i pabesë më shumë se dhjetë herë, citon lajmifundit.al. Gjërat shkuan keq mëherët. Dy javë para se të martohesha ai më tradhëtoi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet