Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Modelja 9-vjecare, fëmija më i bukur në botë?!

modelja9-vjecareE kane quajtur edhe “fëmija më i bukur në botë”. Ajo ka sy blu dhe një buzëqeshje shumë të ëmbël.

Top modelja e vogël ruse, Kristina Pimenova është një ndër fëmijët model të pasarelave. Ajo shpesh sfilon për veshjet e moshatarëve të saj.

Kristina është 9 vjeçe dhe ka 2 milionë fansa në Facebook, si dhe mbi 300 mijë ndjekës në Instagram.

Deri më tani 9 – vjeçarja ruse ka bashkëpunuar me kompani te medha boterore si Armani, Scervino, Cavalli, Burberry, Zara si dhe ka realizuar qindra fushata marketingu për Monnalisa.

Kristina jeton në Moskë, dhe gjithnjë shoqërohet nga e ëma. Kristina ka treguar se pëlqen shumë të sfilojë, ka pasion muzikën dhe mbi të gjitha njerëzit që e duartrokasin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet